Biz Kimiz

GençGeçit.com, 2021 yılının Şubat ayında bir grup üniversiteli genç tarafından Türkiye ve dünya gündeminden bilim ve teknolojiye; kültür ve sanat içeriklerinden yaşam ve eğlence içerik kategorilerine kadar yerli ve yabancı içerikler üretmek amacıyla kuruldu.

Misyonumuz


5 farklı kategoride ürettiğimiz yerli ve yabancı içerikler ile 7’den 70’e, genç ve yaşlı diye ayırt etmeksizin kendisini genç hisseden insanlar için ulaşılabilir ve sürdürülebilir kaliteli içerikler üretmek.

Vizyonumuz


Yazar kadromuzu her geçen gün genişleterek ve günlük içerik sayımızı yükselterek bu proje ile daha büyük okuyucu kitlelerine ulaşmayı ve hem kendimiz hem de insanlık için iz bırakan kalıcı içerikler üretebileceğimizi düşünüyoruz ve bunun için çalışıyoruz.

İletişim Bilgileri


  • Web sitemizde bulunan hataları, görüş ve önerilerinizi bizlere ulaştırmak için web sitemizde bulunan “İletişim Sayfamızı” veya iletişim mailimizi kullanabilirsiniz.
  • Reklam, Sponsorluk ve İş Birliği teklifleri için ise web sitemizde bulunan “Reklam & Sponsorluk İletişim Sayfamızdan” veya kurumsal mail aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

-GençGeçit.com Ekibi

Web Sitesi: www.gencgecit.com

İletişim Maili: bilgi@gencgecit.com

Kurumsal Mail: kurumsal@gencgecit.com