Çocuklar Dünyanın Koruyucu Süper Kahramanları

Çocuklar İçin Güçler Birleşti

Liv Hospital Vadistanbul ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını, gelecek nesillerin dünyasını korumaya dikkat çekmek amacıyla geniş çaplı bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.  “Çocuklar Dünyanın Koruyucu Süper Kahramanları” başlıklı sosyal sorumluluk projesinde çevre kirliliğine dikkat çekmek için birçok iş insanı, sanatçı, sivil toplum kuruluş yöneticisi ve çocuklar gönüllü olarak yer aldı. Proje doğrultusunda 17 maddelik sürdürülebilir kalkınma amaçlarının yazılı olduğu pankartlarla çekilmiş fotoğraflar sergilendi.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’un değerli destekleriyle katkıda bulunduğu projeye cemiyet, sanat ve iş dünyasından pek çok ismi ağırladı. 4 Haziran’da Liv Hospital Vaditanbul’da gerçekleştirilen sergide ayrıca çevre kirliliğine dikkat çekmek isteyen çocuklar çevre konseptli mini bir defile yaptı.

çocuklar

Çevre Kirliliğine Dikkat Çeken Proje

Liv Hospital, Push for Afrika ve Parıltı Derneği işbirliği ile gerçekleşen “Çocuklar Dünyanın Koruyucu Süper Kahramanları” sosyal sorumluluk projesi dünyanın tükenebilir kaynaklarına ve kaynakları gelecek nesillere aktarmanın önemine dikkat çekti. Liv Hospital Vadistanbul’da yapılan serginin açılışına projeye destek veren birçok iş insanı, sanatçı, sivil toplum kuruluş yöneticisi, cemiyet hayatının önde gelen ismi ve katıldı.

Çocuklar Temiz Bir Dünya İçin Podyumdaydı

Etkinlik, Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti’nin açılış konuşmasıyla başladı. Açılış ve teşekkür konuşmalarının ardından çocukların defilesi gerçekleşti. Cemiyet hayatından isimlerin çocuklarının da aralarında bulunduğu defilede çocuklar giydikleri kıyafetlerle çevre kirliliğine ve dikkat çekti. Defilenin oldukça ilgi gördüğü etkinlikte çocuklar yaratıcılıklarıyla büyük beğeni topladı. Proje kapsamında çekilmiş fotoğraflarla hazırlanan sergi Liv Hospital Vadistanbul’da ziyaretçilerle buluşmaya devam edecek. 

Saygıdeğer okurlarımız dünyayı her insan sever değil mi? Ama bir insan ne çiçeği ne de böceği bir çocuğun gözüyle sevemez. Sesimizin gittiği yere kadar dünyayı sevip korumanız ve elinizden geldiğince aşılamanız sizden naçizane isteğimdir. Bu hafta size çevre kirliliğini hatırlatmak adına bülten yazımızı yazmayı uygun gördüm. Diğer yazılarıma “Mehmet Ali Uygun” buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Sizin Düşünceleriniz